Evercool Вентилатор Fan 140x140x25 2Ball (1200 RPM) - EC14025L12BA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC14025L12BA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 1200 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 68.23 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.28 A
МОЩНОСТ (W): 3.36 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 140 x 140 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 68.23 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.28 A
МОЩНОСТ (W): 3.36 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)140 x 140 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)140 x 140 x 25 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК68.23 CFM / 115.92 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.28 A
АМПЕРАЖ (A)0.28 A
НИВО НА ШУМ<22.1 dBA
МОЩНОСТ (W)3.36 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<22.1 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)3.36 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
Тегло0.18кг
Evercool Вентилатор 140x140x25 2Ball (1200 RPM) - EC14025L12BA
Поддържайте системата си хладна и бесшумна с вентилатора Evercool EC14025L12BA! Създаден за оптимално охлаждане, този 140mm вентилатор осигурява ефективен въздушен поток при минимален шум, идеален за компютри, сървъри и гейминг системи.
Основни Предимства:
  • Универсална съвместимост: Подходящ за стандартни 140mm крепежи, перфектен за надграждане на десктопи, кутии и охладителни системи.
Технически Спецификации:
  • Размери: 140x140x25mm
  • Скорост: 1200 RPM
  • Напрежение: 12V DC